Чому ставки по депозитах радиться детально перевіряти

ставки по депозитах

Як відомо, практично всі жителі нашої країни можуть вносити власні кошти в банки під відсотки, тим самим отримуючи визначений договором прибуток. Такі операції мають право виконувати лише банки. Практично всі фінансові задачі банків стають можливими дякуючи подібним вкладенням. Слід детальніше проглянути визначення правових відносин між клієнтом та банком.

У відповідності до ст. 2 закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад представляє собою кошти в безготівковій чи готівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Зберігання грошової суми проводиться на договірних засадах та на попередньо узгоджений термін часу. Вкладник спроможний зняти вкладені кошти з власного рахунку в будь-який момент у відповідності до умов договору та українського законодавства. Що слід знати про ставки по депозитах за вкладами банки – читайте далі. 

Внесення коштів виконується на добровільних засадах, про що говориться у відповідному положенні закону. Це значить, що обидві сторони попередньо все узгоджують в документі договору. У той же час Положення містить окремі важливі вимоги щодо умов депозитних договорів.

Чого слід дотримуватись перед внесенням власних коштів в банк 

Для прикладу, договором депозиту може бути передбачено повернення раніше вкладених коштів на дещо інших умовах. Такі вклади називають умовними. Тим не менш, умови не мають порушувати чинне законодавство. Строковими називають депозити, які передбачають додавання на рахунок коштів на попередньо визначений в договорі строк. В свою чергу, на вимогу є депозити, які не передбачають в договорі конкретного строку часу для зберігання грошей.

У договорі депозиту, зокрема, відмічається наступне:

  1. Безпосередньо вид внесення грошей.
  2. Об’єм коштів, які перераховується на депозитний рахунок.
  3. Період актуальності договору з банком.
  4. Особливість нарахування клієнту відсотків або доходу в іншому вигляді.
  5. Пункти, які роблять можливим передчасне розірвання домовленості клієнта з банком.

Виключно банки можуть оформляти депозити

Сьогодні доступна достатньо значна кількість банківських установ, які надають можливість вкласти в них певну грошову суму на депозит. Важливо завжди залишатися уважним в підборі варіантів, оскільки деякі доступні банки надають депозити за незрозумілими умовами. Такі банки варто видаляти зі списку можливих. Завдання може стати простішим, оскільки є банки, які пропонують прозорі можливості оформлення депозитів без різних додаткових умов в договорі. Практично кожний надійний банк в Україні не перший рік функціонує на фінансовому ринку країни. Ринок фінансових пропозицій практично постійно оновлюється. Відповідні фахівці банків постійно досліджують всі ці оновлення, щоб надавати своїм клієнтам якісні послуги. Така робота проробляється для того, щоб клієнтам завжди було зручно вкладати гроші в банк і не шкодувати про таке рішення.

Перевірений банк протягом багатьох років успішно знаходиться в числі лідируючих представників серед постачальників фінансових послуг. Не менш важливим правилом роботи завжди є індивідуальний підхід до будь-якого потенційного клієнта і прозора цінова політика. Обов'язкові консультації в робочий час також повинні бути.

Категории: 

Опубликовано 11.06.2020 22:17